Jan Zamoyski

Kontakt

Aktualności

Plan Lekcji

Microsoft Office

e-Dziennik

Dokumenty

RODO

BIP

ul. Czapińskiego 8, 41-300 Dąbrowa Górnicza

tel. 32 262 37 58

kontakt@liceumzamoyski.pl

"Takie Rzeczypospolite będą, jakie ich młodzieży chowanie"

V Liceum Ogólnokształcące 

z Oddziałami Dwujęzycznymi 

im. Kanclerza Jana Zamoyskiego 

w Dąbrowie Górniczej

 

Sukces teatralny Zuzanny Rząp we Wrocławiu

 

Z przyjemnością informujemy, że w XXVIII Ogólnopolskim Konkursie Twórczości Scenicznej Młodych "Przekręt 2019" we Wrocławiu - Zuzanna Rząp (1a) zdobyła III miejsce w kategorii monodram. Młodych wykonawców oceniało profesjonalne jury składające się z aktorów telewizyjnych, teatralnych i dubbingowych oraz producentów filmowych, a zmagania sceniczne trwały trzy dni. Opiekunem uczennicy w konkursie była pani mgr Ewa Pawik.

  

 

Szkolne Kolo Teatralne Prima Sort 

Laureatem Wojewódzkiego

Konkursu 1,2,3 - Polska!

 

To konkurs niezwykle dla nas ważny. Wzięło w nim udział blisko 300 uczniów z 84 szkół z województwa śląskiego. Do ścisłego finału zakwalifikowało się 15 spotów - powiedziała pani Urszula Bauer, Śląski Kurator Oświaty w czasie gali finałowej w dniu 19 listopada 2018 roku. 

 

Zadanie konkursowe polegało na przygotowaniu 123 - sekundowego spotu promującego wartości, dzięki którym możliwe stało się odzyskanie niepodległości i odbudowanie zjednoczonego państwa pomimo 123 lat niewoli.

 

Sukcesy teatralne

Zamoyski i teatr

Wyjścia i wyjazdy

Oficjalna strona V Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kanclerza Zamoyskiego w Dąbrowie Górniczej

mapa strony

dołącz do nas

odwiedziło nas