29 Finał WIelkiej Orkiesty Świątecznej Pomocy

Gramy z Radością

 

Ze względu na trwającą w kraju pandemię koronawirusa wyjątkowo nie został utworzony sztab przy naszym liceum. Niemniej jednak skorzystaliśmy z uprzejmości Rady Młodzieżowej działającej przy Urzędzie Miasta i pod ich egidą kwestowaliśmy 10 stycznia 2021r. dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

30 Finał WIelkiej Orkiesty Świątecznej Pomocy

Przejrzyj na Oczy

 
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy grała już po raz 30, dzięki naszym niezastąpionym wolontariuszom, którzy po pandemii ponownie mogli wyjść, tym razem  30 stycznia 2022r., na ulice Dąbrowy Górniczej w celu kwestowania, Sztab nr 2972 działający przy V Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kanclerza Jana Zamoyskiego zebrał 40 570,24 zł.
 
Brawo Wy.

Wiatr w Żagle

 

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy grała już po raz 28, dzięki naszym niezastąpionym wolontariuszom sztab działający przy V Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kanclerza Jana Zamoyskiego zebrał 52 146,29zl.

 

Brawo Wy.

26 Finał WIelkiej Orkiesty Świątecznej Pomocy

dla Wyrównania Szans w Leczeniu Noworodków

 

26 Finał WOŚP - Wyrównywanie szans w leczeniu noworodków

 

26 Finał WOŚP odbył się w dniu 14 stycznia 2018r., a jego celem było pozyskanie środków dla wyrównania szans w leczeniu noworodków. Po raz pierwszy sztab działający przy V LO musiał zmierzyć się z nową sytuacją - zamkniętymi sklepami w niedzielę. Sytuacja w dwójnasób była kłopotliwa, raz niemożliwość zagrzania się w ciepłym pomieszczeniu w ten mroźny dzień, dwa liczba miejsc, w których można było znaleźć potencjalnych ofiarodawców. Niemożliwe stało się wykonalne udało nam się pobić zeszłoroczny rekord i uzbieraliśmy kwotę 43 528,12zł. Wielkie dzęki za Wasze serca!

 

Małgorzata Przeździk-Zynek

27 Finał WIelkiej Orkiesty Świątecznej Pomocy

Pomaganie jest dziecinnie proste

 

Po raz pierwszy zagrała w 1993 roku. Dziś gra po raz 27 i nie zamierza przestać. W tym roku pod hasłem - Pomaganie jest dziecinnie proste. Gramy dla dzieci małych i bez focha. Wolontariusze V LO po raz kolejny nie zawiedli i w liczbie 79 osób z ogromną mocą zaangażowali się w tegoroczną zbiórkę. Finał odbywał sie wyjątkowo w budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej, ale i tam potrafili nas znaleźć darczyńcy. Udało nam się zebrać kwotę 41 774,49zł plus obca waluta. Przy budynku Biblioteki Miejskiej w Dąbrowie Górniczej działał; Sklepik pod Aniołem; prowadzony przez uczniów naszego liceum. Można tam było zakupić ciasta przygotowanie przez naszych uczniów oraz nabyć kalendarze, książki oraz inne przedmioty sponsorowane przez Urząd Miasta oraz Miejski Ośrodek Pracy Twórczej w Dąbrowie Górniczej. Również finał tzw. Światełko do nieba miał inną postać. Ze względu na ochronę zwierząt zaprezentowano nam taniec z ogniem. Na finale zjawił się nowo wybrany prezydent Marcin Bazylak, aby osobiście podziękować nam za nasze zaangażowanie. Bardzo dziekuję wszystkim za Wasze ogromne zaangażowanie!!!

Wielkie dzięki za Wasze serca!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Krwiodastwo

   Klub Wolontariusza "Jesteśmy z Wami"

Szlachetna Paczka

Młodzi Jałmużnicy

WOŚP

Akcje charytatywne

SOLIDARNI Z UKRAINĄ

Srebrna Tarcza Perspektywy 2022
Herb - Orzeł Biały

V Liceum Ogólnokształcące 

z Oddziałami Dwujęzycznymi 

im. Kanclerza Jana Zamoyskiego 

w Dąbrowie Górniczej

"Takie Rzeczypospolite będą, jakie ich młodzieży chowanie"

sekretariat@zamoyski.dg.pl

tel. 32 262 27 67

tel. 32 262 37 58

ul. Czapińskiego 8, 41-300 Dąbrowa Górnicza

BIP

RODO

Dokumenty

e-Dziennik

Microsoft Office

Plan Lekcji

Aktualności

Kontakt

Jan Zamoyski

KLASA IB DWUJĘZYCZNA

kierunek

biologiczno-chemiczny

kierunek

matematyczno-informatyczny

KLASA IA DWUJĘZYCZNA

kierunek

goegraficzno-społeczny

kierunek

humanistyczno-prawny

 Deklaracja dostępności

  Zajęcia edukacyjne

  Portal Edukacyjny

  Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna

  Platforma edukacyjna ZPE

  Projekty edukacyjne

  Oferta edukacyjna

 Kontakt

Partnerzy

może Cię zainteresować

dołącz do nas

Oficjalna strona V Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kanclerza Zamoyskiego w Dąbrowie Górniczej