Szlachetna Paczka 2022/2023

 

Dziękuję bardzo całej społeczności szkolnej, rodzicom i wszystkim pracownikom naszej szkoły za wkład rzeczowy i pieniężny, który umożliwił nam przygotowanie tegorocznej Szlachetnej Paczki. Dzięki Państwa pomocy mogliśmy zrealizować marzenia świąteczne rodziny z Tychów.

 

Koordynator akcji - Izabela Kisiel.

 

W roku szkolnym 2021/2022 nasza szkoła wzięła udział w XXI edycji ogólnopolskiej akcji „Szlachetna Paczka”. Tym razem pomogliśmy zaspokoić największe potrzeby i udało nam się spełnić marzenia świąteczne rodziny wielodzietnej z Siemianowic Śląskich.

Działamy ... Pomagamy ... Szlachetna Paczka Finał 2023

Szlachetna Paczka

Krwiodastwo

   Klub Wolontariusza "Jesteśmy z Wami"

Szlachetna Paczka

Młodzi Jałmużnicy

WOŚP

Akcje charytatywne

„Szlachetna Paczka’’ to społeczny projekt realizowany w całej Polsce. Nasza szkoła już od 5 lat  w ramach realizacji tego projektu  pomaga najbardziej potrzebującym  rodzinom. Każdej akcji towarzyszy niesamowita  energia  i mnóstwo dobrych emocji. Zaangażowanie całej społeczności uczniowskiej, pracowników,  Wolontariuszy  oraz trzech absolwentek Liceum Zamoyskiego sprawia, że każda kolejna ‘’Szlachetna Paczka‘’ jest wyjątkowa pod każdym względem. Do tej pory udało nam się spełnić marzenia  rodzinom: ze Strzemieszyc, Będzina, Piekar Śląskich, Zabrza i Sosnowca.

poprzednie finały (archiwum)

Poprzednie Finały Szlachetnej Paczki

 

Kolejny Finał Szlachetnej Paczki za nami. Rodzina z Piekar Śląskich otrzymała wszystkie przygotowane dla nich prezenty. Łzy nadziei i zaskoczenia nie miały końca. Wszystkim zaangażowanym serdecznie dziękujemy.

 

14 grudzień 2018

 

W tym roku nasza szkoła przystępuje po raz kolejny do akcji Szlachetna Paczka. Spośród potrzebujących wybraliśmy czteroosobowa rodzinę z Piekar Śląskich (rodzice z dwójką małych dzieci). Do paczki potrzebujemy: żywność, która pozwoli przygotować się do nadchodzących Świąt. 

 

5 grudzień 2018

Izabela Kisiel

W każdym z nas tkwi moc czynienia DOBRA!

SOLIDARNI Z UKRAINĄ

Srebrna Tarcza Perspektywy 2022
Herb - Orzeł Biały

V Liceum Ogólnokształcące 

z Oddziałami Dwujęzycznymi 

im. Kanclerza Jana Zamoyskiego 

w Dąbrowie Górniczej

"Takie Rzeczypospolite będą, jakie ich młodzieży chowanie"

sekretariat@zamoyski.dg.pl

tel. 32 262 27 67

tel. 32 262 37 58

ul. Czapińskiego 8, 41-300 Dąbrowa Górnicza

BIP

RODO

Dokumenty

e-Dziennik

Microsoft Office

Plan Lekcji

Aktualności

Kontakt

Jan Zamoyski

dołacz do nas

Oficjalna strona V Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kanclerza Zamoyskiego w Dąbrowie Górniczej