Oficjalna strona V Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kanclerza Zamoyskiego w Dąbrowie Górniczej

dołącz do nas

odwiedziło nas

   Akcje charytatywne

   WOŚP

   Młodzi Jałmużnicy

   Szlachetna Paczka

   Klub Wolontariusza "Jesteśmy z Wami"

   Krwiodastwo

Jan Zamoyski

Kontakt

Aktualności

Plan Lekcji

Microsoft Office

e-Dziennik

Dokumenty

RODO

BIP

ul. Czapińskiego 8, 41-300 Dąbrowa Górnicza

tel. 32 262 37 58

kontakt@liceumzamoyski.pl

"Takie Rzeczypospolite będą, jakie ich młodzieży chowanie"

V Liceum Ogólnokształcące 

z Oddziałami Dwujęzycznymi 

im. Kanclerza Jana Zamoyskiego 

w Dąbrowie Górniczej

Herb - Orzeł Biały
Srebrna Tarcza Perspektywy 2022

SOLIDARNI Z UKRAINĄ

W każdym z nas tkwi moc czynienia DOBRA!

Finał Szlachetnej Paczki

 

Kolejny Finał Szlachetnej Paczki za nami. Rodzina z Piekar Śląskich otrzymała wszystkie przygotowane dla nich prezenty. Łzy nadziei i zaskoczenia nie miały końca. Wszystkim zaangażowanym serdecznie dziękujemy.

 

14 grudzień 2018

 

W tym roku nasza szkoła przystępuje po raz kolejny do akcji Szlachetna Paczka. Spośród potrzebujących wybraliśmy czteroosobowa rodzinę z Piekar Śląskich (rodzice z dwójką małych dzieci). Do paczki potrzebujemy: żywność, która pozwoli przygotować się do nadchodzących Świąt. 

 

5 grudzień 2018

Izabela Kisiel

poprzednie finały (archiwum)

„Szlachetna Paczka’’ to społeczny projekt realizowany w całej Polsce. Nasza szkoła już od 5 lat  w ramach realizacji tego projektu  pomaga najbardziej potrzebującym  rodzinom. Każdej akcji towarzyszy niesamowita  energia  i mnóstwo dobrych emocji. Zaangażowanie całej społeczności uczniowskiej, pracowników,  Wolontariuszy  oraz trzech absolwentek Liceum Zamoyskiego sprawia, że każda kolejna ‘’Szlachetna Paczka‘’ jest wyjątkowa pod każdym względem. Do tej pory udało nam się spełnić marzenia  rodzinom: ze Strzemieszyc, Będzina, Piekar Śląskich, Zabrza i Sosnowca.