>>> przejdź do strony głównej <<<

galeria zdjęć 

śledź nas na facebooku

Euroweek jest programem edukacyjnym dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym, który ma na celu doskonalenie umiejętności językowych w zakresie języka angielskiego oraz kształtowanie zdolności przywódczych uczestników. Ponadto program rozwija inteligencję, tak potrzebną uczniom w szybko zmieniającym się świecie, uczy wielokulturowości, komunikacji społecznej oraz rozwija kreatywność.

 

Uczniowie klas dwujęzycznych wyjeżdżają na 5-dniowy program Euroweek - Szkoła Liderów. Euroweek jest międzynarodowym programem, który ma na celu rozwój zdolności intelektualnych, przywództwa, kreatywności, komunikacji oraz umiejętności interpersonalnych uczestników poprzez stosowanie różnorodnych technik i podejścia ponad kulturowego. Językiem komunikacji jest język angielski. Prowadzącymi warsztaty są studenci z państw z całego świata.

Euroweek - Duszniki Zdrój - 2022

Program Euroweek

Między 1 a 5 czerwca braliśmy udział w warsztatach Euroweek. W kolejnej edycji tego wydarzenia odwiedziliśmy Duszniki Zdrój w Kotlinie Kłodzkiej. Zajęcia z nami prowadzili wolontariusze z Meksyku, Indii i Azerbejdżanu. Było interesująco i wesoło.

Między 5 a 9 października odbyła się kolejna edycja programu EuroWeek. Klasy drugie były w Dusznikach-Zdroju, gdzie aktywnie brały udział w warsztatach z zakresu komunikacji przełamując barierę językową.  Zajęcia prowadzone były przez wolontariuszy z Polinezji Francuskiej, Azerbejdżanu, Gruzji i Wietnamu, co sprzyjało poznawaniu nowych kultur i zwyczajów. Wszyscy świetnie się bawili.

wycieczki międzynarodowe

Erasmus+

wymiana

polsko-portugalska

wymiana

polsko-belgijska

wymiana

polsko-niemiecka

Euroweek

YFU

SOLIDARNI Z UKRAINĄ

Srebrna Tarcza Perspektywy 2022
Herb - Orzeł Biały

V Liceum Ogólnokształcące 

z Oddziałami Dwujęzycznymi 

im. Kanclerza Jana Zamoyskiego 

w Dąbrowie Górniczej

"Takie Rzeczypospolite będą, jakie ich młodzieży chowanie"

sekretariat@zamoyski.dg.pl

tel. 32 262 27 67

tel. 32 262 37 58

ul. Czapińskiego 8, 41-300 Dąbrowa Górnicza

BIP

RODO

Dokumenty

e-Dziennik

Microsoft Office

Plan Lekcji

Aktualności

Kontakt

Jan Zamoyski

dołacz do nas

Oficjalna strona V Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kanclerza Zamoyskiego w Dąbrowie Górniczej