Oficjalna strona V Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kanclerza Zamoyskiego w Dąbrowie Górniczej

dołącz do nas

odwiedziło nas

   Oferta edukacyjna

   Aktualności dla kandydatów

   Oddział dwujęzyczny

Poliglota 2021

Wpadnij na quiz do Zamoya i zdobądź V

   Regulamin rekrutacji

   Dlaczego Zamoyski?

   System rekrutacji elektronicznej

Jan Zamoyski

Kontakt

Aktualności

Plan Lekcji

Microsoft Office

e-Dziennik

Dokumenty

RODO

BIP

ul. Czapińskiego 8, 41-300 Dąbrowa Górnicza

tel. 32 262 37 58

kontakt@liceumzamoyski.pl

"Takie Rzeczypospolite będą, jakie ich młodzieży chowanie"

V Liceum Ogólnokształcące 

z Oddziałami Dwujęzycznymi 

im. Kanclerza Jana Zamoyskiego 

w Dąbrowie Górniczej

Herb - Orzeł Biały
Srebrna Tarcza Perspektywy 2022

SOLIDARNI Z UKRAINĄ

2 marca 2021 roku zorganizowaliśmy w wersji zdalnej Wojewódzki Konkurs Językowy „I Ty możesz zostać Poliglotą”. W kategorii szkół podstawowych Poliglotą roku 2021 została Jagoda Jędruchniewicz ze Szkoły Podstawowej nr 15 im. Stefana Żeromskiego w Sosnowcu. 

Zwycięzcy konkursu oprócz tytułu i statuetki „Poliglota roku 2021” otrzymują, tak jak  i pozostali laureaci, nagrody ufundowane przez Urząd Miejski w Dąbrowie Górniczej, Wydawnictwo Oxford University Press i Pearson oraz V Liceum Ogólnokształcące  z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kanclerza Jana Zamoyskiego w Dąbrowie Górniczej. 
 

Laureaci: 

Szkoły podstawowe: 

1 miejsce: Jagoda Jędruchniewicz – Szkoła Podstawowa nr 15 im. Stefana Żeromskiego w Sosnowcu (języki konkursowe: język angielski i język niemiecki) 

2 miejsce: Wiktoria Baranowska – Szkoła Podstawowa nr 15 im. Stefana Żeromskiego  w Sosnowcu (języki konkursowe: język angielski i język niemiecki) 

3 miejsce: Oliwia Wawrzyniak – Szkoła Podstawowa nr 45 im. Janusza Korczaka  w Sosnowcu (języki konkursowe: język angielski i język francuski) 

  

Gratulujemy i zapraszamy w przyszłym roku!

W dniach 22-23-24 lutego 2021r. o godzinie 15 na Facebooku V LO odbędą się Quizy wiedzy dla kandydatów klas dwujęzycznych. Nagrodą za wykonanie Quizu będzie Piątka z przedmiotów wiodących w danej klasie. Zapraszamy!.

Dzień Otwarty na życzenie!


Szanowni Państwo - wychowawcy, nauczyciele, doradcy zawodowi. 
Drodzy uczniowie klas ósmych. 
Zapraszamy do kontaktu klasy ósme zainteresowane udziałem w Wirtualnym Dniu Otwartym Zamoyskiego. Na Wasze życzenie zorganizujemy w zaproponowanym terminie spotkanie na platformie Teams. W jego trakcie poznacie ofertę edukacyjną szkoły oraz terminy rekrutacji. Posłuchacie i zobaczycie jak wygląda życie w Zamoyskim. Będzie również możliwość zadawania pytań naszym nauczycielom i uczniom. Czekamy na Was !!!

 

tel. 32 262 37 58 
kontakt@liceumzamoyski.pl

Masz pytanie? Odpowiemy!

 

Zapraszamy rodziców i kandydatów do wysyłania pytań dotyczących rekrutacji i oferty edukacyjnej Zamoyskiego na rok szkolny 2021/2022. 


kontak@liceumzamoyski.pl 

   Ważne terminy