Global Citizen School

 

Od kilku lat nasze liceum gości studentów zza granicy, współpracujących z międzynarodową organizacją AISEC. Początkowo w ramach projektu Enter Your Future, potem Global Citizen School a obecnie World Talks uczniowie naszej szkoły mają możliwość poznawania nowych kultur i nawiązywania międzynarodowych kontaktów i przyjaźni.


Global Citizen to międzynarodowy program wolontariatów zagranicznych dla studentów zainteresowanych rozwojem osobistym, odkrywaniem nowych miejsc i dzieleniem się swoją kulturą. Projekty w ramach programu są oparte na edukacji kulturowej, językowej, rozwijaniu przedsiębiorczości, umiejętności oraz edukacji dotyczącej wzrostu świadomości na temat problemów globalnych. Studenci prowadzą zajęcia w języku angielskim dla wszystkich uczniów szkoły. Udział w projekcie daje uczniom  możliwość przełamywania swoich słabości w posługiwaniu się j. angielskim i zdobywaniu nowych umiejętności. To również doskonała szansa na rozwój osobisty i  na zmianę siebie. Nie zapominajmy jednak, że przede wszystkim to niezapomniana przygoda i świetna zabawa.
 

   Fit Planeta

   Teatr w Zamoyskim

   Dzień Absolwenta

  Projekty z Civitas

   Szkolny Budżet Partycypacyjny

   Global Citizen School

  Parlament Młodzieżowy

   Edukacja Prawna Młodzieży

   Fabryka Pełna Życia

   Google Classroom

   Akademia Wiedzy

SOLIDARNI Z UKRAINĄ

Srebrna Tarcza Perspektywy 2022
Herb - Orzeł Biały

V Liceum Ogólnokształcące 

z Oddziałami Dwujęzycznymi 

im. Kanclerza Jana Zamoyskiego 

w Dąbrowie Górniczej

"Takie Rzeczypospolite będą, jakie ich młodzieży chowanie"

sekretariat@zamoyski.dg.pl

tel. 32 262 27 67

tel. 32 262 37 58

ul. Czapińskiego 8, 41-300 Dąbrowa Górnicza

BIP

RODO

Dokumenty

e-Dziennik

Microsoft Office

Plan Lekcji

Aktualności

Kontakt

Jan Zamoyski

dołacz do nas

Oficjalna strona V Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kanclerza Zamoyskiego w Dąbrowie Górniczej