1

>>> przejdź do strony głównej <<<

galeria zdjęć 

śledź nas na facebooku

W wtorek 26 kwietnia grupa maturzystów naszej szkoły wzięła udział w akcji krwiodawstwa. Warto podkreślić, że oddawanie krwi przez pełnoletnich uczniów Zamoyskiego jest na stałe wpisane w tradycję szkoły od roku 2010. Oddawanie krwi  odbywa się z reguły dwa razy w roku.  Ilość oddanej przez Zamoyszczaków krwi w ciągu tych lat można już liczyć w setkach litrów.  Cześć z naszych uczniów zostaje stałymi, a w późniejszym czasie, zasłużonymi dawcami.

Gratulujemy odwagi i dobrej woli grupie uczniów klas czwartych naszej szkoły, którzy 17 lutego zdecydowali się wziąć udział w akcji krwiodawstwa. Oddawanie krwi przez pełnoletnich uczniów Zamoyskiego na stałe wpisało się w kalendarz szkolnych wydarzeń, akcja ta trwa nieprzerwanie od 2010 roku. 

Oddajemy krew – ratujemy życie.


Piękną tradycją, która na stałe wpisała się w historię naszej szkoły jest trwająca od 2010 roku akcja krwiodawstwa z udziałem pełnoletnich uczniów Zamoyskiego. Oddawanie krwi  odbywa się dwa razy w roku (w marcu i  w listopadzie). Inicjatorem tego wydarzenia był absolwent naszej szkoły Pan Piotr Ślusarczyk. Ilość oddanej przez Zamoyszczaków krwi w ciągu tych lat można już liczyć w setkach litrów.  Cześć z naszych uczniów zostaje stałymi, a w późniejszym czasie, honorowymi dawcami krwi.

W piątek 12 stycznia grupa maturzystów naszej szkoły wzięła udział w akcji krwiodawstwa. Tradycyjnie oddawaliśmy krew w Punkcie Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa przy ZCO w Dąbrowie Górniczej. Wszystkim tegorocznym uczestnikom tego szlachetnego przedsięwzięcia gratulujemy wielkiego serca i odwagi!

Krwiodawstwo

   Klub Wolontariusza "Jesteśmy z Wami"

Szlachetna Paczka

Młodzi Jałmużnicy

WOŚP

Akcje charytatywne

W każdym z nas tkwi moc czynienia DOBRA!

SOLIDARNI Z UKRAINĄ

Srebrna Tarcza Perspektywy 2022
Herb - Orzeł Biały

V Liceum Ogólnokształcące 

z Oddziałami Dwujęzycznymi 

im. Kanclerza Jana Zamoyskiego 

w Dąbrowie Górniczej

"Takie Rzeczypospolite będą, jakie ich młodzieży chowanie"

sekretariat@zamoyski.dg.pl

tel. 32 262 27 67

tel. 32 262 37 58

ul. Czapińskiego 8, 41-300 Dąbrowa Górnicza

BIP

RODO

Dokumenty

e-Dziennik

Microsoft Office

Plan Lekcji

Aktualności

Kontakt

Jan Zamoyski

dołacz do nas

Oficjalna strona V Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kanclerza Zamoyskiego w Dąbrowie Górniczej