Oficjalna strona V Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kanclerza Zamoyskiego w Dąbrowie Górniczej

mapa strony

Partnerzy

deklaracja dostępności

dołącz do nas

odwiedziło nas

   Historia szkoły

   Rada szkoły

   Edukator roku

   Ambasador Zamoyskiego

   Patron szkoły

   Pedagog i Psycholog

   Kadra pedagogiczna

   Misja szkoły

   Sukcesy

   Biblioteka szkolna

2019/2020

Ranking szkół

2018/2019

Jan Zamoyski

Kontakt

Aktualności

Plan Lekcji

Microsoft Office

e-Dziennik

Dokumenty

RODO

BIP

ul. Czapińskiego 8, 41-300 Dąbrowa Górnicza

tel. 32 262 37 58

kontakt@liceumzamoyski.pl

"Takie Rzeczypospolite będą, jakie ich młodzieży chowanie"

V Liceum Ogólnokształcące 

z Oddziałami Dwujęzycznymi 

im. Kanclerza Jana Zamoyskiego 

w Dąbrowie Górniczej

Herb - Orzeł Biały
Brązowa Tarcza Perspektywy 2021

Rok szkolny 2020/2021

 

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego World Of Languages Expert - pobierz wyniki

 

Aleksandra Dudek (2as) - 1 miejsce w XVII Wojewódzkim Konkursie Poetyckim dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych „Antologia Poezji Dziecięcej i Młodzieżowej"

opiekun: mgr Anna Adamuszek

 

Dominika Flasza (2bs) - Laureat Międzynarodowej Edycji Konkursu "Epizody z najnowszej historii Polski w komiksie" organizowanym przez Biuro Edukacji Narodowej IPN w Warszawie pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej
opiekun:
Katarzyna Łętowska

 

Agata Dudek (2ds) - I miejsce w Wojewódzkim Konkursie na Prezentację Multimedialną "Śladami Stefana Żeromskiego", opiekun mgr Anna Michalak

 

Joanna Taworek (Id) - II miejsce w XIX Wojewódzkim Zagłębiowskim Konkursie Grafikii Komputerowej, opiekun: mgr inż. Piotr Kurowski

 

Zuzanny Paczuski (Ic) - Wyróżnienie w XIX Wojewódzkim Zagłębiowskim Konkursie Grafikii Komputerowej, opiekun: mgr inż. Piotr Kurowski


Magdalena Woźniak (2an) -  II miejsce w Wojewódzkim Konkursie na Prezentację Multimedialną "Śladami Stefana Żeromskiego", opiekun mgr Agata Benduska


Magdalena Woźniak (2an) - II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Literacko- Etnograficznym „ Opowieści naszych przodków”,  opiekun mgr Agata Benduska

 

Rok szkolny 2019/2020

 

Martyna Sobótka (IIIb) - Nagroda w XXIV Ogólnopolskim Przeglądzie Twórczości Literackiej Dzieci i Młodzieży "Kacze Pióro", kategoria: proza,

opiekun mgr Agata Benduska

 

Alicja Burzyńska (IIIa) - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie na zimowy wiersz "Literacka zimówka 2020", kategoria: proza,

opiekun: mgr Agata Benduska

 

Julia Radzięta (Ies) - 2. Miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego World of Languages,

opiekun: dr Janusz Siwiorek

 

Wiktoria Nowek (IIId)2. Miejsce i Nagroda Publiczności w XIX Konkursie Kolęd i Pastorałek w Językach Obcych,

opiekun: mgr Aneta Cupiał

 

Andrzej Ciołek (IIc) - Laureat Wyróżniony w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Kapsuła Czasu;

opiekun: mgr Agata Benduska

 

Julia Ramza (IIc) - Laureat Wyróżniony w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Kapsuła Czasu;

opiekun: mgr Agata Benduska

 

Pamela Wróbel (IIc) - Laureat Wyróżniony w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Kapsuła Czasu;

opiekun: mgr Agata Benduska

 

Natalia Maroń (IIIa) - I miejsce w III Wojewódzkim konkursie na prezentację multimedialną "Motywy literackie" 

opiekun: mgr Anna Adamuszek

 

Natalia Maroń (IIIa) - I miejsce w powiatowym konkursie "Wszystko o bibliotece" 

opiekun: mgr Anna Adamuszek

 

Dawid Jędrusik (Ibs) - finalista XXV Ogólnopolskiego Turnieju Jednego Wiersza o Laur Platernaki 

opiekun: mgr Anna Adamuszek

 

Noemi Polewiak (IIa) - 5 miejsce w VI edycji Olimpiady Ogólnopolskiej z "Mitologii Skandynawskiej"

opiekun: mgr Anna Adamuszek

 

Aleksandra Dudek - wyróżnienie w XI Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Literacko-Plastycznego "Znasz li ten kraj"  w kategorii literackiej.

opiekun: mgr Dorota Domagała-Pępek

 

Zuzanna Rasztabiga - III miejsce w XV Ogólnopolskim Turnieju Jednego Wiersza o Laur Plateranki

Opiekun: mgr Dorota Domagała-Pępek

 

Aleksandra Dudek - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie na zimowy wiersz "Literacka zimówka 2020", kategoria: Liryka

opiekun: mgr Dorota Domagała-Pępek 

 

Magdalena Woźniak - II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Literacko-Etnograficznym "Opowieści naszych przodków" 

opiekun: mgr Agata Benduska