27 listopada rozpoczęliśmy XI Akademię Wiedzy. Cykl wykładów i warsztatów ze specjalistami w swoich dziedzinach. Spotkanie inauguracyjne tegorocznej edycji poprowadził Prezydent Dąbrowy Górniczej Pan Marcin Bazylak. Ożywiona dyskusja dotyczyła bieżących spraw naszego miasta.

O warsztacie pracy prokuratora mogliśmy posłuchać 28.11 na kolejnym wykładzie, który miał miejsce w ramach Akademii Wiedzy. Naszym gościem był Pan Prokurator Arkadiusz Stachura z Prokuratury Rejonowej w Dąbrowie Górniczej.

Na temat bezpieczeństwia w wirtualnym świecie podczas wykładu, który odbył się 27.11 mówił dr inż. Krystian Mączka - wykładowca Akademii WSB. Ekspert w zakresie przestępczości teleinformatycznej.

>>> przejdź do strony głównej <<<

galeria zdjęć 

śledź nas na facebooku

VII Edycja

VIII Edycja

2019

2020

IX Edycja

2021

X Edycja

2022

XI Edycja

Projekty z Civitas

Teatr w Zamoyskim

Dzień Absolwenta

Szkolny Budżet Partycypacyjny

Global Citizen School

Parlament Młodzieżowy

Edukacja Prawna Młodzieży

Fabryka Pełna Życia

Google Classroom

Akademia Wiedzy

Już po raz jedenasty w naszej szkole będzie miała miejsce Akademia Wiedzy. Jest to projekt edukacyjny organizowany przez naszą szkołę od 2012 roku. Ma na celu popularyzację nauki 
i jej osiągnięć w poszczególnych dziedzinach oraz rozbudzenie zainteresowań wśród naszych uczniów za pomocą wykładów i warsztatów prowadzonych przez specjalistów i pasjonatów rożnych dziedzin. Plan XI edycji Akademii Wiedzy znajduje się na plakacie. Szczegółowy harmonogram (klasy i godziny) na bieżąco będzie umieszczany w dzienniku elektronicznym.

SOLIDARNI Z UKRAINĄ

Srebrna Tarcza Perspektywy 2022
Herb - Orzeł Biały

V Liceum Ogólnokształcące 

z Oddziałami Dwujęzycznymi 

im. Kanclerza Jana Zamoyskiego 

w Dąbrowie Górniczej

"Takie Rzeczypospolite będą, jakie ich młodzieży chowanie"

sekretariat@zamoyski.dg.pl

tel. 32 262 27 67

tel. 32 262 37 58

ul. Czapińskiego 8, 41-300 Dąbrowa Górnicza

BIP

RODO

Dokumenty

e-Dziennik

Microsoft Office

Plan Lekcji

Aktualności

Kontakt

Jan Zamoyski

dołacz do nas

Oficjalna strona V Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kanclerza Zamoyskiego w Dąbrowie Górniczej