Oficjalna strona V Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kanclerza Zamoyskiego w Dąbrowie Górniczej

dołącz do nas

odwiedziło nas

Jan Zamoyski

Kontakt

Aktualności

Plan Lekcji

Microsoft Office

e-Dziennik

Dokumenty

RODO

BIP

ul. Czapińskiego 8, 41-300 Dąbrowa Górnicza

tel. 32 262 37 58

kontakt@liceumzamoyski.pl

"Takie Rzeczypospolite będą, jakie ich młodzieży chowanie"

V Liceum Ogólnokształcące 

z Oddziałami Dwujęzycznymi 

im. Kanclerza Jana Zamoyskiego 

w Dąbrowie Górniczej

Herb - Orzeł Biały
Srebrna Tarcza Perspektywy 2022

SOLIDARNI Z UKRAINĄ

   Historia szkoły

   Rada szkoły

   Edukator roku

   Ambasador Zamoyskiego

   Patron szkoły

   Pedagog i Psycholog

   Kadra pedagogiczna

   Misja szkoły

   Sukcesy

   Biblioteka szkolna

2021/2022

2019/2020

Ranking szkół

2018/2019

Rok szkolny 2021/2022

 

Jakub Szpruch (IIIen) - laureat II miejsca Ogólnopolskiego Konkursu Geologicznego "Okawango",

opiekun: mgr Katarzyna Warzyszak-Koprowska

 

Marzena Nowak () - miejsce i zdobywca "Srebrnego Pióra" w XXV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego o Złote Pióro Prezydenta Miasta Jaworzno,

opiekun: mgr Dorota Domagała-Pępek

 

Julia Mila (Ia) - I  miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Literacko-Plastycznym „Znaszli ten kraj” . opiekun: mgr Anna Adamuszek

 

Joanna Trzebińska (Ia) - II  miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Literacko-Plastycznym „Znaszli ten kraj”, opiekun: mgr Anna Adamuszek

 

Oliwia Kosman (Ia) - Wyróżnienie w XX Ogólnopolskim Konkursie na pracę z Literatury dla uczniów szkół ponadpodstawowych, opiekun: mgr Anna Adamuszek

 

Alicja Stań (Ie) - 1 miejsce w województwie śląskim (4 w kraju) Konkurs English Ace,

opiekun: mgr Małgorzata Przeździk-Zynek

 

Zuzanna Nocuń (IIa) - 3 miejsce w IX edycji Ogólnopolskiej Olimpiady z Mitologii Słowiańskiej skierowanej do uczniów szkół średnich,

opiekun: mgr Agata Benduska

 

Weronika Bondel (IIIen) - 2 miejsce w konkursie recytatorskim organizowanym przez I LO, Wydział Oświaty Urzędu Miejskiego, Stowarzyszenie Dąbrowy Górniczej,

opiekun: mgr Dorota Domagała-Pępek

 

Rafał Staniszewski (IId) - wyróżnienie w konkursie "Wakacyjna GeoFotka" organizowanym przez Katedrę Geologii Stosowanej, Wydział Górnictwa, Inżynierii Bezpieczeństwa i Automatyki Przemysłowej,

opiekun: mgr Katarzyna Warzyszak-Koprowska

 

Laureatami I wewnątrzszkolnego konkursu grafiki komputerowej zostali:

 

kategoria postać animowana: I miejsce - Joanna Słomczyńska (IIIen), II miejsce - Amelia Surma (IIIen), III miejsce - Jakub Konieczko (Ic), Wyróżnienie: Andżelika Stolarczyk (IIIcn)

 

kategoria postać: I miejsce - Nona Sevanyan (IIIan), II miejsce - Zuzanna Paczuska (IIc), III miejsce - Nadia Kucybała (IIIcs), Wyróżnienia: Oliwia Migas (IIIcn) i Wiktoria Jasica (IIIbn)

 

kategoria krajobraz: I miejsce - Patrycja Piekarska,  II miejsce - Julia Jurczak (IIIcs), III miejsce - Wiktoria Cyrkiel (IIIcn)

 

 opiekun: mgr inż. Piotr Kurowski