>>> przejdź do strony głównej <<<

galeria zdjęć 

śledź nas na facebooku

2018/2019

Ranking szkół

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

Nasze talenty

Nasze talenty

Sukcesy sportowe

Sukcesy sportowe

Magdalena Andrzejczyk - IVb - II miejsce w Turnieju Wiedzy Astronomicznej dla szkół ponadpodstawowych w XIX Edycji Wojewódzkiego Konkursu Astronomicznego,

opiekun: dr Renata Babiarz – Zdyb,

 

Magdalena Andrzejczyk - IVb  - 1 miejsce, Stępień Hanna (Ia) - 2 miejsce, Paczuska Zuzanna (IIIc) - 3 miejsce w diecezjalnym konkursie plastycznym pt. “Plakat upamiętniający Rodzinę Ulmów – historia dana i zadana, dla uczniów szkół ponadpodstawowych “,

opiekun: mgr Sławomir Kozieł,

 

Damian Choroś - Ie – laureat Ogólnopolskiego Konkursu o Brazylii,

opiekun: mgr Katarzyna Wawrzyszak-Koprowska,

 

Iga Dyaczyńska - Ia - I miejsce w X Wojewódzkim Konkursie Języków Romańskich,

opiekun: mgr Małgorzata Kloc,

 

Piotr Grygierzec - IVc - laureat Ogólnopolskiej Olimpiady "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego RK",

opiekun: dr Roman Kawecki,

 

Witoria Latos - IId - II etap Olimpiady Geograficznej,

opiekun: mgr Katarzyna Wawrzyszak-Koprowska,

 

Katarzyna Mokosa - IIId - 2 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Literacko-Plastycznym ”Kardynał Stefan Wyszyński – naszym patronem”, kategoria literacka,

opiekun: mgr Agata Benduska,

 

Julia Olewicz - IIId - III miejsce w X Wojewódzkim Konkursie Języków Romańskich,

opiekun: mgr Anna Ornat

 

Julia Olewicz - IIId - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego FOX 2023,

opiekun: mgr Agnieszka Sierpińska,

 

Zofia Stroińska - IIIb - 3 miejsce w XIX Wojewódzkim Konkursie Poetyckim dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych "Antologia Poezji Dziecięcej i Młodzieżowej",

opiekun: mgr Anna Michalak,

 

Martyna Sydorów - IVe – 11 miejsce w woj. śląskim, 84 w kraju w konkursie High Flyer,

opiekun: mgr Grzegorz Gwóźdź,

 

Magda Swoboda - IIb - 1 miejsce w województwie, 2 w kraju w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego English Ace,

opiekun: mgr Małgorzata Przeździk-Zynek,

 

Jagoda Szostak - Ie, Magdalena Swoboda - IIe, Aleksandra Rudnicka - IIa - III miejsce w etapie regionalnym VIII Ogólnopolskiego Konkursu Wędrówka po Krajach Niemieckojęzycznych - Turbolandeskunde – Österreich,

opiekun: mgr Ewa Król,

 

Piotr Palmąka - IIc, Patryk Wilkołek - IVc - wyróżnienie w Zagłębiowskim Konkursie na prezentację multimedialną „Śladami Stefana Żeromskiego”,

opiekun: mgr Agata Benduska,

 

Wojciech Puszkin - IIIc - 3 miejsce w regionie Ogólnopolskiego konkursu Języka Angielskiego FOX 2023,

opiekun: mgr Agnieszka Sierpińska,

 

Antoni Róg - Ib - 7 miejsce w województwie, 49 w kraju w Ogólnopolskim Konkursie English High Flyer,

opiekun: mgr Emilia Fryżlewicz,

 

Antoni Waniowski - IVa - I miejsce w konkursie na "Najlepszą mowę obrończą" organizowanym przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego,

opiekun: mgr Ewelina Bałdyga,

 

Zuzanna Wancisiewicz - IIIb - II miejsce w Turnieju Wiedzy Astronomicznej dla szkół ponadpodstawowych w XIX Edycji Wojewódzkiego Konkursu Astronomicznego,

opiekun: dr Renata Babiarz – Zdyb,

 

Zuzanna Wancisiewicz - IIIb - 4 miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie English High Flier,

opiekun: mgr Aneta Cupiał,

 

Zuzanna Wancisiewicz - IIIb - 2 miejsce w X Wojewódzkim Konkursie Języków Romańskich,

opiekun: mgr Małgorzata Kloc,

 

Grzegorz Widera - IVc - wyróżnienie, otrzymał honorowy tytuł "taona" w swojej kategorii wiekowej w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym - Lwiątko 2023,

opiekun: dr Renata Babiarz-Zdyb,

 

Grzegorz Widera - IVc - zakwalifikował się do II etapu Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH w zakresie fizyki,

opiekun: dr Renata Babiarz-Zdyb,

 

Tomasz Zatoń - Ie - I miejsce w X Wojewódzkim Konkursie Języków Romańskich,

opiekun: mgr Aleksandra Gajos,

 

I miejsce w mieście i rejonie w biegach na orientację w kategorii chłopców i dziewcząt,

opiekun: mgr Tadeusz Dulias,

Historia szkoły

Biblioteka szkolna

Sukcesy

Misja szkoły

Kadra pedagogiczna

Pedagog i Psycholog

Patron szkoły

Ambasador Zamoyskiego

Edukator roku

Rada szkoły

Historia szkoły

SOLIDARNI Z UKRAINĄ

Srebrna Tarcza Perspektywy 2022
Herb - Orzeł Biały

V Liceum Ogólnokształcące 

z Oddziałami Dwujęzycznymi 

im. Kanclerza Jana Zamoyskiego 

w Dąbrowie Górniczej

"Takie Rzeczypospolite będą, jakie ich młodzieży chowanie"

sekretariat@zamoyski.dg.pl

tel. 32 262 27 67

tel. 32 262 37 58

ul. Czapińskiego 8, 41-300 Dąbrowa Górnicza

BIP

RODO

Dokumenty

e-Dziennik

Microsoft Office

Plan Lekcji

Aktualności

Kontakt

Jan Zamoyski

KLASA IB DWUJĘZYCZNA

kierunek

biologiczno-chemiczny

kierunek

matematyczno-informatyczny

KLASA IA DWUJĘZYCZNA

kierunek

goegraficzno-społeczny

kierunek

humanistyczno-prawny

 Deklaracja dostępności

  Zajęcia edukacyjne

  Portal Edukacyjny

  Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna

  Platforma edukacyjna ZPE

  Projekty edukacyjne

  Oferta edukacyjna

 Kontakt

Partnerzy

może Cię zainteresować

dołącz do nas

Oficjalna strona V Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kanclerza Zamoyskiego w Dąbrowie Górniczej