Mistrz Oyama Karate w Zamoyskim!!!

Szymon Stach, uczeń klasy 1c pasjonuje się od wielu lat sportami walki, a szczególnie stylem walki pełnokontaktowej- Karate Ouama. Osiąga w tej dziedzinie liczne sukcesy. Tej pasji oddaje wolne chwile. Nie trzeba się go bać, bo „walczy z głową”.
wychowawca: mgr Agata Benduska

Nasza wybitna szachistka!!!

Emilia Tryjańska, uczennica klasy 1c osiąga spektakularne sukcesy w szachach. Czy wiedzieliście o tym? Jest zawodniczką Kadry Narodowej Kobiet Niewidomych i Słabowidzących w szachach. Do jej najważniejszych sukcesów w obecnym roku szkolnym należą:
III miejsce Puchar Polski Niewidomych i Słabowidzących – kobiety
III miejsce Puchar Polski Niewidomych i Słabowidzących – junior
II miejsce Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących w Szachach Aktywnych – kobiety
II miejsce Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących w Szachach Aktywnych – junior
I miejsce Drużynowe Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących 2021 - kobiety
II miejsce Drużynowe Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących 2021 – drużyna
III miejsce Drużynowe Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących 2021 – junior
Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy i gratulujemy z całego serca!!!

Zawody Lekkoatletyczne

W związku z pandemią nie odbyło się wiele zawodów sportowych. Na  lekkoatletycznych udało się zaistnieć. Brawa dla naszej reprezentacji dziewcząt, która zajęła 3 miejsce w Dąbrowie Górniczej.

Kolejny sukces naszych uczniów.

Po zwycięstwie w Dąbrowie Górniczej, pierwsze miejsce na szczeblu rejonowym wśród dziewcząt wywalczyly - Katarzyna Bazarnik i Wiktoria Siudyka. Reprezentacja  chłopców w składzie - Maciej Zwierzyński oraz Maciej Piekoszewski zdobyła 2 miejsce rejonie. Gratulacje dla zwycięzców trzymamy kciuki w dalszej rywalizacji.

Pożegnanie z zajęciami  na basenie.

Są tacy co żałują  ale są i tacy którzy mogą odetchnąć  z ulgą. Wspominać będą wszyscy!!!

Tym razem czas na piłkę ręczną

W lutym 2020 roku Dziewczyny z naszej szkoły wygrały zawody z piłki ręcznej i zajęły
1 miejsce w Dąbrowie Górniczej. Niestety pandemia przeszkodziła w rozegraniu zawodów rejonowych, a były bardzo duże szanse wygrać i jechać na zawody wojewódzkie. Serdecznie gratulujemy!!! 💪💪💪.

Opiekun:  mgr Tomczyk Paweł

Sukces lekkoatletyczny

We wrześniu nasza młodzież zdążyła uczestniczyć w jednych zawodach z Lekkoatletyki.

W poszczególnych konkurencjach nasza młodzież wypadła świetnie. W ogólnym rozrachunku drużynowym Dziewczyny zajęły 4 miejsce w mieście, a Chłopcy 2 miejsce. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom i uczennicom.

Opiekunowie:

mgr Marta Budzowska, mgr Paweł Tomczyk

Sukces sportowy w badmintonie

W sezonie 2019/2020 nasze mistrzynie w badmintonie stanęły na podium w Licealiadzie Szkół Średnich. W zawodach na szczeblu wojewódzkim Karolina Rychter i Katarzyna Bazarnik zdobyły 3 miejsce.