Drużyna dziewcząt w składzie: Wiktoria Siudyka z klasy 3b oraz Kamila Rawinis z klasy 1f sięgnęła po brązowy medal na wojewódzkim finale szkół ponadpodstawowych w badmintonie. Nasze utalentowane zawodniczki, po zaciekłej walce na wysokim poziomie znalazły się na podium.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

W zawodach pływackich o Mistrzostwo Dąbrowy Górniczej zdobyliśmy 2 miejsce w kategorii Dziewcząt i 4 miejsce w kategorii Chłopców. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy.

Jesteśmy niepokonani w badmintona. Kolejny raz Nasza reprezentacja pokazała klasę! Drużyna dziewcząt: Kamila Rawinis 1f, Wiktoria Siudyka 3b i Natalia Górska 2b zdobyły 1 miejsce w mieście. W tym roku chłopcy: Maciej Piekoszewski 4c oraz Handerek Nikodem również dotrzymali kroku dziewczętom i są najlepsi w Dąbrowie Górniczej. Gratulujemy i Trzymamy kciuki za kolejne etapy!

w piłkę ręczną dziewczyn.

Niesamowite emocje i piękna postawa naszych siatkarzy, którzy zdobywają  4 miejsce w województwie Śląskim w licealiadzie w siatkówce plażowej. Pokonali Bytom, Tarnowskiego Góry i Czechowice Dziedzice. W meczu o finał przegrali z Częstochowa i w meczu o 3 miejsce z Gliwicami. Jesteśmy mega dumni.

Ania z klasy 4c zajęła pierwsze miejsce na Mistrzostwach Polski IPSF Pole & Aerial w kategorii Aerial Hoop Profesjonalistki Seniorki 18+ .

Wyzwanie dla tych, którzy chcą poćwiczyć w czasie ferii. Nie potrzebujesz profesjonalnego sprzętu wystarczy kawałek linki albo skakanka. Naucz się  wykonywać skoki jak na filmiku a po feriach pochwal się nauczycielom wf. Czekają niespodzianki.  Udanej zabawy. Odnośnik do filmiku znajduje się tutaj.

Bieg kobiet promujący profilaktykę przeciwko wirusowi HPV.
Czy wiesz, że Australia  będzie pierwszym krajem, który wyeliminował raka szyjki macicy. Wprowadziła w 2007 roku obowiązkowe szczepienia przeciwko HPVW Polsce szczepienia są bezpłatne do 18-ego  roku życia.

Bardzo serdecznie gratulujemy Szymonowi Gładysowi – uczniowi klasy 1a naszej szkoły, przyznanego mu przez Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza stypendium sportowego. Szymon jest mistrzem Polski w rugby sportowym na wózkach.

Anastazja Dudzik, uczennica klasy 3D została wybrana sportowcem roku w plebiscycie Dziennika Zachodniego. Anastazja od wielu lat ma bardzo wysokie osiągnięcia w karate na szczeblu światowym.