Oficjalna strona V Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kanclerza Zamoyskiego w Dąbrowie Górniczej

dołącz do nas

odwiedziło nas

Jan Zamoyski

Kontakt

Aktualności

Plan Lekcji

Microsoft Office

e-Dziennik

Dokumenty

RODO

BIP

ul. Czapińskiego 8, 41-300 Dąbrowa Górnicza

tel. 32 262 37 58

kontakt@liceumzamoyski.pl

"Takie Rzeczypospolite będą, jakie ich młodzieży chowanie"

V Liceum Ogólnokształcące 

z Oddziałami Dwujęzycznymi 

im. Kanclerza Jana Zamoyskiego 

w Dąbrowie Górniczej

Herb - Orzeł Biały
Srebrna Tarcza Perspektywy 2022

SOLIDARNI Z UKRAINĄ

   Aktualności sportowe

   Nasze talenty

   Sukcesy sportowe

Aktywny Zamoy

 

Pandemia trwa i nie odpuszcza. Nasi uczniowie także nie odpuszczają. Staramy się wspólnie walczyć o swoje zdrowie trzymając formę. Nie można razem ale można na własną rękę. Zdjęcia pochodzą od naszych uczniów, którzy w wolnym czasie są aktywni pomimo trudności. Gratulujemy pasji, zapału i wytrwałości.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z imprezy sportowo-rekreacyjnej realizowanej w ramach czwartego Europejskiego Tygodnia Sportu #BeActive. W tym dniu w Zamoyskim nie brakowało pozytywnych sportowych emocji, szlachetnej rywalizacji i dobrej zabawy.  Klasom 1Cs, 2C, 1As, 1Dn gratulujemy zwycięstwa w klasyfikacji generalnej. Cieszymy się również ze zwycięstw: klasy 1Cs w konkursie na najsilniejszą klasę w szkole oraz klasy 3C w konkursie na najlepszy koktajl. Wszystkim zaangażowanym w organizację, serdecznie dziękujemy. 

Kólko taneczno - sportowe

 

 

Zapraszamy na  zajęcia kółka taneczno - sportowego. Bawimy się przy muzyce, rozwijamy, relaksujemy, nawiązujemy nowe przyjaźnie.  Efekty Naszych spotkań są widoczne na szkolnych uroczystościach: Be active day, Paraspartakiada Osób Niepełnosprawnych, Dzień Sportu.

Zimowisko 2022

 

 

Kolejna Paraspartakiada za nami.

 

Za Nami kolejna Paraspartakiada Osób Niepełnosprawnych. Nasi uczniowie rewelacyjnie sprawdzili się w roli animatorów i sędziów. Wszystkim wolontariuszom składamy podziękowania za zaangażowanie , empatię i stworzenie cudownej atmosfery na tym sportowym wydarzeniu. DZIĘKUJEMY.

Zwyczajna lekcja WF

 

Zwyczajna lekcja wf a wyobraźnia  pracuje na najwyższych obrotach.

BeActive Day 2020, inaczej niż zazwyczaj. Pandemicznie ale nie odpuściliśmy. Spędziliśmy cudowne chwile w plenerze. Aktywnie i w towarzystwie.