>>> przejdź do strony głównej <<<

galeria zdjęć 

śledź nas na facebooku

Tradycyjnie 1 czerwca szkoła nasza zorganizowała piknik rekreacyjno-sportowy. Tym razem odbył się on w Centrum Sportów Letnich i Wodnych w Parku Zielona. Pogoda i humory dopisały. Klasie 1a gratulujemy zwycięstwa w konkursie na najładniejszy koszyk piknikowy. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.

foto Michał Pławecki

galeria zdjęć 

foto Piotr Sobierajski

750 uczestników, 4725 pokonanych kilometrów, zebrane 6000zł to efekt piątkowego Biegu dla Ukrainy zorganizowanego przez naszą szkołę przy wsparciu Urzędu Miasta Dąbrowa Górnicza, Centrum Sportu i Rekreacji oraz Dąbrowskich Wodociągów. Dziękujemy Panu Prezydentowi Marcinowi Bazylakowi za aktywny udział w tym wydarzeniu, ks. bp Grzegorzowi Kaszakowi za obecność i wsparcie. Dziękujemy wszystkim osobom, które finansowo wspomogły w czasie biegu uchodźców z Ukrainy przebywających w naszym mieście. Przy okazji przypominamy miejski numer konta 92 1560 0013 2002 3620 7000 0098 za pośrednictwem, którego można przekazać darowizny na rzecz uchodźców z Ukrainy Razem możemy więcej. 

śledź nas na facebooku

śledź nas na facebooku

galeria zdjęć 

galeria zdjęć 

Paraspartakiada

obejrzyj materiał filmowy

Kierunek - Biały Dunajec

 

Zimowisko 2022 już za nami było super. Śnieg. Narty. Miłe towarzystwo. Już nie możemy się doczekać następnego zimowiska.

Be Active Day

Bieg dla Ukrainy

Piknik na Zielonej

aktualności sportowe

Sukcesy sportowe

Nasze talenty

Aktualności sportowe

BeActive Day 2020, inaczej niż zazwyczaj. Pandemicznie ale nie odpuściliśmy. Spędziliśmy cudowne chwile w plenerze. Aktywnie i w towarzystwie.

Zwyczajna lekcja WF

 

 

Zwyczajna lekcja wf a wyobraźnia

pracuje na najwyższych obrotach.

Kolejna Paraspartakiada za nami.

 

Za Nami kolejna Paraspartakiada Osób Niepełnosprawnych. Nasi uczniowie rewelacyjnie sprawdzili się w roli animatorów i sędziów. Wszystkim wolontariuszom składamy podziękowania za zaangażowanie , empatię i stworzenie cudownej atmosfery na tym sportowym wydarzeniu. DZIĘKUJEMY.

 

więcej na temat to wydarzenia można przeczytać w zakładce

Kólko taneczno - sportowe

 

 

Zapraszamy na  zajęcia kółka taneczno - sportowego. Bawimy się przy muzyce, rozwijamy, relaksujemy, nawiązujemy nowe przyjaźnie.  Efekty Naszych spotkań są widoczne na szkolnych uroczystościach: Be active day, Paraspartakiada Osób Niepełnosprawnych, Dzień Sportu.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z imprezy sportowo-rekreacyjnej realizowanej w ramach czwartego Europejskiego Tygodnia Sportu #BeActive. W tym dniu w Zamoyskim nie brakowało pozytywnych sportowych emocji, szlachetnej rywalizacji i dobrej zabawy.  Klasom 1Cs, 2C, 1As, 1Dn gratulujemy zwycięstwa w klasyfikacji generalnej. Cieszymy się również ze zwycięstw: klasy 1Cs w konkursie na najsilniejszą klasę w szkole oraz klasy 3C w konkursie na najlepszy koktajl. Wszystkim zaangażowanym w organizację, serdecznie dziękujemy. 

Aktywny Zamoy

 

 

Pandemia trwa i nie odpuszcza. Nasi uczniowie także nie odpuszczają. Staramy się wspólnie walczyć o swoje zdrowie trzymając formę. Nie można razem ale można na własną rękę. Zdjęcia pochodzą od naszych uczniów, którzy w wolnym czasie są aktywni pomimo trudności. Gratulujemy pasji, zapału i wytrwałości.

SOLIDARNI Z UKRAINĄ

Srebrna Tarcza Perspektywy 2022
Herb - Orzeł Biały

V Liceum Ogólnokształcące 

z Oddziałami Dwujęzycznymi 

im. Kanclerza Jana Zamoyskiego 

w Dąbrowie Górniczej

"Takie Rzeczypospolite będą, jakie ich młodzieży chowanie"

sekretariat@zamoyski.dg.pl

tel. 32 262 27 67

tel. 32 262 37 58

ul. Czapińskiego 8, 41-300 Dąbrowa Górnicza

BIP

RODO

Dokumenty

e-Dziennik

Microsoft Office

Plan Lekcji

Aktualności

Kontakt

Jan Zamoyski

dołacz do nas

Oficjalna strona V Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kanclerza Zamoyskiego w Dąbrowie Górniczej