Oficjalna strona V Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kanclerza Zamoyskiego w Dąbrowie Górniczej

dołacz do nas

Jan Zamoyski

Kontakt

Aktualności

Plan Lekcji

Microsoft Office

e-Dziennik

Dokumenty

RODO

BIP

ul. Czapińskiego 8, 41-300 Dąbrowa Górnicza

tel. 32 262 37 58

kontakt@liceumzamoyski.pl

"Takie Rzeczypospolite będą, jakie ich młodzieży chowanie"

V Liceum Ogólnokształcące 

z Oddziałami Dwujęzycznymi 

im. Kanclerza Jana Zamoyskiego 

w Dąbrowie Górniczej

Herb - Orzeł Biały
Srebrna Tarcza Perspektywy 2022

SOLIDARNI Z UKRAINĄ

27 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Odpoczynku dla Zszarganych Nerwów. Tego dnia w szkole powstały trzy strefy: relaksu, sportu i praktykowania uważności. Uczniowie mogli skorzystać z warsztatów antystresowych, poprowadzonych przez naszego gościa z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, Panią psycholog Annę Bochenek. Pani Marta Budzowska wraz kółkiem sportowo-tanecznym zgodnie z hasłem "W zdrowym ciele zdrowy duch" zadbała o kondycję fizyczną uczestników – ich treningi cardio dance cieszyły się dużą popularnością. W strefie praktykowania uważności unosił się relaksujący zapach lawendy, a uczniowie najbardziej skupili się na projekcie "Nasza szkolna strefa komfortu". 
Dla naszej szkolnej społeczności był to czas większego skupienia na sobie i swoich emocjach, poznania różnych sposobów na wyciszenie się oraz zaopiekowanie się sobą w trudnych momentach związanych ze stresem życia codziennego. 
Pomysłodawcą i koordynatorem wydarzenia był psycholog szkolny, Pani Wioletta Zymek.

 

https://www.facebook.com/LiceumZamoyski/

Dzień Odpoczynku dla Zszarganych Nerwów

07 listopada 2022