mgr Sławomi Kozieł
środa, godzina 12.25 - 13.25
mgr Ewa Król
wtorek, godzina 13.25 - 14.25
mgr inż. Piotr Kurowski
środa, godzina 14.20 - 15.20
mgr Natalia Latosińska
poniedziałek, godzina 13.25 - 14.25
mgr Katarzyna Łętowska
piątek, godzina 7.00 - 8.00
mgr Cezary Małolepszy
piątek, godzina 9.35 - 10.35
mgr Anna Michalak
wtorek, godzina 13.25 - 14.25
mgr Natasza Nowak
środa, godzina 15.10 - 16.10
mgr Patrycja Niekrasz-Bagnicka
wtorek, godzina 16.00 - 17.00
mgr Małgorzata Olesińska-Jopek
wtorek, godzina 7.45 - 8.45
mgr Anna Ornat
poniedziałek, godzina 14.20 - 15.20
mgr Paweł Omirski
czwartek, godzina 7.45 - 8.45
mgr Barbara Piątkiewicz
piątek, godzina 14.20 - 15.20
mgr Janina Powązka
czwartek, godzina 9.00 - 10.00
mgr Matra Prusakowska
środa, godzina 7.00 - 8.00
mgr Wioletta Przeździk-Zynek
wtorek, godzina 15.10 - 16.10
mgr Agnieszka Sierpińska
wtorek, godzina 13.25 - 14.25
dr Janusz Siwiorek
piątek, godzina 15.10 - 16.10
mgr Patrycja Skrzypczyk
czwartek, godzina 7.45 - 8.45
mgr Ewa Szczepańczyk
czwartek, godzina 14.25 - 15.25
mgr Monika Ściupider-Lewkowicz
poniedziałek, godzina 13.25 - 14.25
mgr Aniela Ślipek
środa, godzina 7.30 - 8.30
mgr Paweł Tomczyk
środa, godzina 15.10 - 16.10
mgr inż. Michał Witkowski
wtorek, godzina 13.25 - 14.25
mgr Katarzyna Warzyszak-Koprowska
wtorek, godzina 7.45 - 8.45
mgr Agnieszka Zaręba
środa, godzina 15.10 - 16.10
mgr Małgorzata Adamska
ostatni czwartek, godzina 15.10 - 16.10
mgr Anna Adamuszek
wtorek, godzina 7.00 - 8.00
dr Renata Babiarz-Zdyb
czwartek, godzina 7.45 - 8.45
mgr Ewelina Bałdyga
poniedziałek, godzina 15.10 - 16.10
mgr Patrycja Bentkowska-Hetmańczyk
poniedziałek, godzina 13.25 - 14.25
mgr Agata Benduska
wtorek, godzina 13.25 - 14.25
mgr Marta Budzowska
piątek, godzina 7.45 - 8.45
mgr Anna Chłosta
czwartek, godzina 15.00 - 16.00
mgr Jadwiga Chudzik
środa, godzina 11.45 - 12.45
mgr Aneta Cupiał
środa, godzina 8.45 - 9.45
mgr Magdalena Dydak
czwartek, godzina 15.10 - 16.10
mgr Wioletta Drzewiecka
wtorek, godzina 16.00 - 17.00
mgr Emilia Fryżlewicz
poniedziałek, godzina 9.35 - 10.35
mgr Aleksandra Gajos
piątek, godzina 15.10 - 16.10 (co 2 tygodnie)
mgr Renata Gawrylik
poniedziałek, godzina 14.20 - 15.20
mgr Katarzyna Grzyb
ostatni wtorek, godzina 15.00 - 16.00 (ostatni wtorek miesiąca)
dr Grzegorz Gwóźdź
poniedziałek, godzina 13.25 - 14.25
mgr Michał Jastrząb
piątek, godzina 7.45 - 8.45
mgr Jolanta Karcz
poniedziałek, godzina 14.20-15.20
dr Roman Kawecki
czwartek, godzina 15.10 - 16.10
ks. Paweł Kempiński
wtorek, godzina 10.30 - 11.30
mgr Izabela Kisiel
wtorek, godzina 7.45 - 8.45
mgr Katarzyna Kipińska
piątek, godzina 15.10 - 16.10 (ostatni piątek miesiąca)
mgr Małgorzata Kloc
piątek, godzina 15.10 - 16.10 (co 2 tygodnie),
mgr Marta Koloch
poniedziałek, godzina 7.00 - 8.00
mgr Iwona Kołodziejczyk
poniedziałek, godzina 14.20 - 15.20
mgr Martyna Kowal
wtorek, godzina 8.45 - 9.45
mgr Krzysztof Kowalski
środa, godzina 14.20 - 15.20
Godziny dostępności w roku szkolnym 2023/2024
SOLIDARNI Z UKRAINĄ
V Liceum Ogólnokształcące
z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. Kanclerza Jana Zamoyskiego
w Dąbrowie Górniczej
"Takie Rzeczypospolite będą, jakie ich młodzieży chowanie"
sekretariat@zamoyski.dg.pl
tel. 32 262 27 67
tel. 32 262 37 58
ul. Czapińskiego 8, 41-300 Dąbrowa Górnicza
Jan Zamoyski
dołacz do nas
Oficjalna strona V Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kanclerza Zamoyskiego w Dąbrowie Górniczej